Bylinná kosmetika a bylinky

Balance by Terra

Můj dar je uvidět v každém jeho jedinečnost, jedinečnou esenci a krásu. Umožnit člověku ji uvidět i sám v sobě. Proč je to podle mne tak důležité? Protože každý jsme originál a tahle naše jedinečná esence je naši hybnou silou. Pokud dokážeme v sobě uvidět svoji vlastní unikátní krásu, může nám to pomoci v oblasti sebe-vědomí, toho co mě v životě baví a co mi dělá radost. „Být spokojený ve svém životě je přirozenost.“ Vše se odráží na našem aktuálním stavu a my jsme tvůrci své spokojenosti – „štěstí“.

Kosmetika, bylinky a dekorativa přímo na míru

Má pleť si vybrala. Inteligentní a zároveň přírodní kosmetika z Lucemburska. Rovnováha je důležitá ve všech oblastech a v této oblasti obzvlášť. Rovnováha vychází zevnitř, a proto je důležité, co si dáváme na tělo i do těla. Odráží se to na kvalitě našeho života.

To je důvodem, proč jsem velmi pečlivě roky vybírala. Metoda Brigitte Kettner je výjimečná v tom, že nabízí vnitřní i vnější péči, a to bylinky, minerály a zároveň kosmetiku na obličej i na tělo. Krása totiž vychází zevnitř, a proto je potřeba pečovat jak o naši pleť, tak o naše orgány. Je potřeba čistit, ale zároveň doplňovat:) Kosmetiku nazývám inteligentní zejména proto, že řeší aktuální stav člověka. Krémy, bylinky lze měnit podle stavu jedince a ročního období, hormonálních změn atd. Tato kosmetika je vhodná pro všechny typy pleti, pracuje s kůží jako s orgánem a díky tomu má trvalé řešení i pro jedince s estetickým onemocněním kůže (akné, rozacea, dermatitida, ekzémy).

Masáže a bylinná napářka Beroun

Díky jasným otázkám od lékařky a mým osobním zkušenostem můžeme společně vybrat vhodnou kosmetiku a doplňky, které vás mohou „rozzářit“.

Dalším prvkem z mé nabídky je dekorativní kosmetika z Itálie, jejímž tvůrcem je italský módní návrhář, který se rozhodl po 20 letech praxe vytvořit vlastní přírodní dekorativní kosmetiku. Proč si jí vybrat? Je nabitá minerály, není testována na zvířatech, vyživuje, má v sobě pigmenty, které se zbarví podle odstínu vaší pleti a je vhodná i pro celiaky a alergiky. A navíc ty nádherné hravé barvy:) „Každá žena je unikátní a může si dovolit být vidět.“

Adresa

Centrum regenerace
Havlíčkova 131
Beroun 267 06

Tvorba webu bezvaldova.cz